NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Przyrządzaj smaki Toskanii

2014-10-22 12:09:19Włosi nie jedzą, lecz ucztują. Delektują się każdym kęsem. Posiłki są dla nich prawdziwą celebracją. Paradoksalnie, serwowane dania wcale nie są wybitnie urozmaicone i wykwintne. Już zaledwie z 3 produktów można stworzyć potrawę o niezapomnianym smaku i aromacie. Jednak, aby tak się stało, należy wybierać składniki tylko najlepszej jakości. Wtedy, każda propozycja – ekspresowa przekąska, danie główne, czy bajeczna słodka przyjemność – podbije serce Twoich gości.

Kuchnia toskańska jest doskonałym przykładem ruchu „slow food”. Nie ma w niej miejsca na zawiesiste sosy czy tłuste mięsa.

Zmysłowa przyjemność na podniebieniu przy zachowaniu zdrowych nawyków – o to zadbają naczynia kuchenne z kolekcji Toscana.

                   

Najnowsza propozycja marki Florina zapewni Tobie rustykalne dania o wyrazistym smaku i niezapomnianym aromacie. Skąpane w słońcu garnki wypełnione zostały powłoką ceramiczną. Dzięki temu, składniki nie przywierają do dna i nie gubią wartości odżywczych. Warzywa pozostają kruche a mięsa – soczyste.

Zastosowane w naczyniach wielowarstwowe dno (4,5mm) zapewni równomierne nagrzewanie.

Należąca do zestawu brytfanna, dodatkowo posiada unikalną pokrywę z systemem do aromatyzowania dań.

Stopniowo wydobywane zapachy skuszą każdego do wypróbowania stworzonej przez Ciebie kulinarnej kompozycji.

Stan się koneserem śródziemnomorskich przysmaków dzięki kolekcji Toscana marki Florina.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: